logo-inwestycje-bialoleka.png
Przedszkole przy ul. Myśliborskiej czeka na wykonawcę
Opublikowano: 09.02.2018
grafika

Plac budowy przedszkola przy ul. Myśliborskiej 35 już niedługo ponownie ożyje. Dzielnica ogłosiła właśnie przetarg na wyłonienie wykonawcy, który dokończy realizację tej inwestycji i uzyska pozwolenie na użytkowanie. Trzeba będzie wykonać m.in. częściowe fugowanie, powtórne tynkowanie i malowanie ścian, dokończenie sufitów podwieszanych, stolarkę wewnętrzną drzwiową, „biały montaż” i dokończyć montaż instalacji wewnętrznych. Natomiast na zewnątrz pozostaje jeszcze m.in. ustawić ogrodzenia placów zabaw i położyć bezpieczną powierzchnię poliuretanową.

Na oferty Urząd Dzielnicy Białołęka czeka do 2 marca. Nowy wykonawca, zgodnie z dokumentacją przetargową będzie miał czas do 30 czerwca na wykonanie wszystkich robót budowlach w budynku oraz zagospodarowanie terenu. Natomiast do 30 lipca będzie musiał uzyskać pozwolenie na użytkowanie.

Docelowo przedszkole przy ul. Myśliborskiej ma mieć 12 oddziałów, w tym 3 integracyjne. W obiekcie mają być sale z toaletami oraz niezbędnym zapleczem (szatnie, holl, magazyn), zaplecze kuchenne, 7 sal administracyjnych, sala wielofunkcyjna, sala sensoryczna i polisensoryczna, gabinet logopedy, gabinet psychologa, pomieszczenia techniczne, komunikacyjne oraz plac zabaw. W przedszkolu opieką będzie objętych ok. 300 dzieci.

To ostatnie z trzech przedszkoli realizowane do 6 października 2017 r. przez firmę DORBUD S.A. Brak postępów na budowie oraz problemy finansowe, zajęcia komornicze były powodem do odstąpienia od umów zawartych z poprzednim generalnym wykonawcą.

Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 676 76 70
Faks: 22 676 60 90
Stronę odwiedziło osób:
84419
YouTube
Instagram