logo-inwestycje-bialoleka.png
Nowa nawierzchnia na ulicach
Opublikowano: 26.09.2019
grafika

W weekend, 27-30 września, warszawscy drogowcy ułożą nową nawierzchnię na jezdniach ulic Głębockiej i Mehoffera. W czasie prac wprowadzone zostaną zmiany w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Dwa kierunki na Głębockiej

W weekend nawierzchnię będzie układał wykonawca przebudowy ul. Głębockiej. Z tego powodu od piątku, 27 września, od godz. 23.30 droga ta będzie zamknięta na odcinku od ul. Tajemnej do Magicznej. Dopuszczony będzie wyłącznie dojazd do posesji, a przejścia dla pieszych będą zamykane naprzemiennie. Połączenia z ul. Głębocką nie będą miały ulice: Sieczna, Kartograficzna i Podwójna. Objazd zamkniętego odcinka zostanie poprowadzony ulicami: Berensona i Skarbka z Gór. W tym czasie będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy na ul. Głębockiej pomiędzy ul. Podłużną do Tajemną (w stronę ul. Tajemnej) oraz na ul. Tajemnej (w stronę ul. Skarbka z Gór).

Autobusy linii 120 i 240, jadące w kierunku Dw. Wschodniego (Kijowska) i Żerania FSO, będą kursowały objazdem ulicami: Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna. Autobusy linii 527 pojadą ulicami Skarbka z Gór – Berensona – Głębocka – Lewandów – pętla Grodzisk – Berensona – Skarbka z Gór – Magiczna. Natomiast linia nocna N11 będzie jeździła ulicami: Skarbka z Gór – Magiczna – Głębocka.

W niedzielę, 29 września, ok. godz. 22.00, na odcinku od ul. Siecznej do Magicznej wrócą dwa kierunki ruchu. Jeden kierunek (w stronę Trasy Toruńskiej) nadal będzie obowiązał jeszcze na fragmencie od ul. Podłużnej do Siecznej. Objazd w przeciwnym kierunku będzie prowadził ul. Skarbka z Gór.

Nowa nawierzchnia na Mehoffera

Nowy asfalt po swoich pracach ułożą również wodociągowcy. Od piątku, 27 września, od godz. 17.00 do niedzieli, 29 września wieczorem zamknięta dla ruchu będzie ul. Mehoffera na odcinku od ul. Modlińskiej do Czeremchowej. Objazd zamkniętego odcinka będzie prowadził ulicami: Modlińska – Klasyków – Fletniowa. Taką trasą pojadą także autobusy linii 133.

Równocześnie podobne prace będą prowadzone na ulicach Prząśniczek i Animuszu w rejonie skrzyżowania z ul. Modlińską. W piątek, 27 września, od godz. 16.00 zamknięta będzie północna jezdnia ul. Przaśniczek i Animuszu. Z kolei w sobotę, 28 września, zamknięta będzie południowa jezdnia. W tym czasie autobusy linii 900 pojadą jezdnią serwisową ul. Modlińskiej.

Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 676 76 70
Faks: 22 676 60 90
Stronę odwiedziło osób:
332737
YouTube
Instagram