logo-inwestycje-bialoleka.png
Remonty dróg gminnych
Opublikowano: 03.09.2020
grafika

W ubiegłym miesiącu zostały podpisane umowy na realizację remontów dróg gminnych w 2020 r na terenie naszej dzielnicy. W ramach zakontraktowanych prac, zrealizowane zostaną remonty nawierzchni asfaltowych, remonty chodników, a także remont zatoki autobusowej przy ul. Nowodworskiej. Firmy mają czas do 18 grudnia na wykonania wszystkich remontów.

Rozpoczęły się prace przygotowawcze (wzmocnienie poboczy kruszywem) przed położeniem nakładki asfaltowej na ul. Zawiślańskiej. Po zakończeniu robót na ul. Zawiślańskiej wykonawca przeniesie się na ul. Polnych Kwiatów odc: ul. Parowozowa – ul. Piskląt oraz od ul. Wałuszewska ca. 70 m na północny-zachód. W dalszej kolejności przygotowana zostanie ul. Długorzeczna na odc.: nawierzchnia z trylinki (od strony ul. Kobiałka) – ul. Płochocińska. Od wtorku 8 września, w miarę sprzyjających warunków atmosferycznych na ww. ulicach zostaną wykonane nakładki asfaltowe.

W ramach podpisanych umów wyremontowane zostały już chodniki przy ul. Prząśniczek a także przy ul. Annopol (po wschodniej stronie ulicy).

mapa z zaznaczonymi lokalizacjami planowanych remontów ulic gminnych

Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 676 76 70
Faks: 22 676 60 90
Stronę odwiedziło osób:
472857
YouTube
Instagram