logo-inwestycje-bialoleka.png
Teren rekreacyjny Ruskowy Bród
grafika
Status inwestycji:
Powierzchnia:
1,18ha
Koszt:
860 tys zł
Inwestor:
Dzielnica Białołęka m.st. Warszawy
Adres:
Ruskowy Bród
Miasto:
Warszawa

W I etapie wytyczono alejki spacerowe wraz z ławkami i koszami prowadzące do placu centralnego. Wykonana została leśna ścieżka zdrowia z wyposażeniem do ćwiczeń oraz mini skatepark z urządzeniami do wykonywania ewolucji. W drugim etapie ustawione zostały nowe urządzenia dla skaterów oraz siłownia plenerowa.

Są również tematyczne place zabaw starszych dzieci oraz stoły do ping-ponga. Powstało również boisko wielofunkcyjne do gry w piłkę nożną oraz koszykówkę. W 2016 roku w "Bocianim Zakątku" Dzielnica ustawiła nowe urządzenia w ramach realizacji Budżetu Partycypacyjnego na 2015 r., m.in. zestaw zabawek dla dzieci, stojaki rowerowe oraz linarium-piramidę. Wybudowano również zjazd na parking oraz oświetlenie.

Realizacja terenu rekreacyjnego odbywa się etapowo. Na terenie są jeszcze dwie polany: rekreacyjna, na której organizowane mogą być imprezy i festyny plenerowe oraz kameralna m.in. dla osób korzystających z sąsiadujących placów zabaw: do biegania, opalania i do organizacji kameralnych spotkań jak zajęcia tai-chi czy jogi na trawie.


Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 676 76 70
Faks: 22 676 60 90
Stronę odwiedziło osób:
472797
YouTube
Instagram